Την τελευταία της πνοή άφησε 46χρονη γυναίκα από τη Μεσοποταμία της Καστοριάς στο Γενικό Νοσοκομείο Θεσσαλονίκης «Ο Άγιος Δημήτριος» όπου νοσηλευότανε από τον Μαρτιο, το τελευταίο διάστημα διασωληνωμένη. Η 46χρονη έπασχε από υποκείμενα νοσήματα. Πρόκειται για το τέταρτο θύμα του ιού από την Μεσοποταμία και το 14ο από την Περιφερειακή Ενότητα Καστοριάς.
Καστοριά: 46χρονη έχασε τη μάχη με τον covid 19 σε νοσοκομείο της Θεσσαλονίκης
![](https://myreview.gr/wp-content/uploads/2020/05/image.jpg)
+ There are no comments
Add yours