Η Κατερίνα Στεφανίδη τάσσεται υπέρ των γάμων των ομόφυλων ζευγαριών δημοσιεύοντας έναν σύνδεσμο στο twitter με την ανάρτηση της να προκαλεί αντιδράσεις από ορισμένους χρήστες.
Συγκεκριμένα, έγραψε: “Υπόγραψε και εσύ υπέρ του γάμου των ομόφυλων ζευγαριών στην Ελλάδα” με ορισμένους χρήστες να σπεύδουν να σχολιάσουν με ανάρμοστο τρόπο κάτω από την ανάρτηση της.
![](https://thecaller.gr/wp-content/uploads/2021/09/210917141920_Screenshot_20.jpg)
Mάλιστα, η Ολυμπιονίκης επανήλθε με νέα απάντηση στους επικριτές της αναφέροντας ότι μπλοκάρει όσους την απειλούν με unfullow.
https://twitter.com/KatStefanidi/status/1438579594630598668?s=20
+ There are no comments
Add yours